Mobilna Wieża do monitoringu

P Tower to nowoczesne i oszczędne rozwiązanie do zabezpieczenia obiektu tymczasowego tj. plac budowy, magazyn tymczasowy itp. Jest to autonomiczny i mobilny system zdalnej ochrony i zarządzania obiektem. Wyposażenie wieży to : specjalna konstrukcja, stabilna po rozłożeniu do 5 metrów posiadająca w zależności od potrzeb obiektu od 4 do 8 kamer wysokiej jakości z analityką obrazu , dodatkowe doświetlenie wraz z głośnikiem podnoszą skuteczność ochrony. Doświadczeni Operatorzy w Stacji Monitorowania Wideo skutecznie reagują na odbierane sygnały powodując opuszczenie intruza ze strefy podlegającej ochronie nawet bez konieczności wzywania grupy interwencyjnego. Patrol Interwencyjny jest ważną częścią tej usługi ochrony, która z powodzeniem zastępuję konwencjonalną ochronę fizyczną. Dodatkowym atutem jest zmniejszenie kosztów ochrony obiektu o ponad 50% miesięcznie.

Nowoczesna Ochrona Obiektu

P Tower to nie tylko skuteczna, wysokiej jakości nowoczesna ochrona Twojego mienia, budowy, składu materiału, parku maszynowego, itp. ale m.in. możliwość zdalnego podglądu, zarządzania postępu prac z dowolnej lokalizacji.

Przewaga dzięki zdalnej ochronie

• P Tower to wysokiej klasy techniczne rozwiązania i realna oszczędność wobec konwencjonalnej ochrony fizycznej.
• Rejestracja obrazu z buforem.
• Intuicyjne uzbrojenie alarmu z poziomu przydzielonej aplikacji w telefonie.
• Dla roztargnionych i ceniących swój czas - możliwość zlecenia wprowadzenia harmonogramu uzbrojenia i rozbrojenia alarmu.
• P Tower to możliwość zdalnego podglądu obrazu z kamer poprzez aplikację na smartfon, tablet lub laptop.
• P Tower sprosta swoimi możliwościami nawet najbardziej wymagającemu Klientowi.
• Zapewniamy kompleksową ochronę klienta włącznie z zapewnieniem na terenie całego kraju przyjazdu Patrolu Interwencyjnego na każde wygenerowane przez system oraz zweryfikowane przez operatora Stacji Monitorowania zdarzenie alarmowe.

Monitoring to nie tylko kamera to także rejestrator,monitory, przewody wideo, zasilacze itp. O czyściwie wybór odpowiednich komponentów to podstawa poprawnie działającej instalacji ponieważ wybór systemu kamer często zależny od warunków technicznych panujących na monitorowanym obiekcie. Dlatego calą inwestycją powinni zając się profesjonaliści, nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie. 

Gdzie Możesz Wykorzystać Mobilny Monitoring?

Place Budowy

Parkingi

Magazyny