Zdalna ochrona- online

Jeżeli stacjonarna ochrona fizyczna nie spełnia Państwa oczekiwań- my wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom. Postaw na zdalny monitoring którego głównym zadaniem jest odbieranie, rejestrowanie i reagowania na sygnały wysyłane przez zamontowane na Państwa obiekcie, systemy sygnalizacji włamania i napadu.Zdalny monitoring umożliwia nam stały podgląd widoku z kamer poprzez sieć internetową na komputerach i tabletach. Monitoring on-line to idealne rozwiązanie dla obiektów handlowych, przemysłowych, przedszkoli, szkół, placów budowy itp. Znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa oraz zapewnia rejestracje wszystkich zdarzeń.
Zdalny monitoring może być zrealizowany na dwa sposoby:

Wirtualny Patrol

W centrum monitoringu Państwa system nadzorowany jest przez wykwalifikowanych pracowników ochrony którzy zgodnie z ustalonym harmonogramem dokonują wideo obchodu. W przypadku zaobserwowania zagrożenia nasz pracownik postępuje zgodnie z wcześniej ustaloną procedurą.

Wideo weryfikacja

W momencie odebranie sygnału alarmowego operator systemu otrzymuje obraz z kamer zainstalowanych na danym obiekcie dokonuje oceny sytuacji w przypadku stwierdzenia realnego zagrożenia podejmuje stosowne kroki.


Zdalny monitoring online

System alarmowy

System PPOŻ

Telewizja Przemysłowa

Elektroniczny System
Kontroli Dostępu