Ochrona obiektów łódź

Agencja ochrony Professional Security działa w zakresie ochrony fizycznej świadcząc swoje usługi dla Klientów biznesowych oraz osób prywatnych. W zadaniach przez nas realizowanych zachowujemy obowiązujące prawa oraz poszanowanie dla naszego Klienta. Naszych doświadczonych pracowników ochrony charakteryzuje: odpowiedzialność, sumienność, rzetelność w wykonywaniu obowiązków oraz wysoka kultura osobista. Posiadamy wsparcie grup interwencyjnych oraz kontakt z dyspozytorem centrum operacyjnego.

Ochrona stacjonarna  obiektów

W zależności od potrzeb i preferencji naszego Klienta wszyscy nasi pracownicy wyposażani są w stosowny uniform. Każdy nasz pracownik przed podjęciem ochrony przechodzi sprofilowane szkolenie w zależności od miejsca realizacji usługi. Podczas realizacji naszych zleceń wykorzystujemy najnowocześniej urządzenia przeznaczone do ochrony i nadzoru mienia. Nasz system ochrony jest indywidualnie dostosowany do specyfikacji obiektu po przez analizę potencjalnych zagrożeń.

Ochrona Fizyczna Obiektów

Każdy z naszych obiektów zostaje oznaczony tablicą informacyjną „Professional Security Obiekt Chroniony” która pełni funkcję informacyjno-prewencyjną oraz odstrasza potencjalnego złodzieja od wkroczenia na teren. W obiektach chronionych przez Professional Security nieustannie dążmy do podnoszenie poziomu bezpieczeństwa oraz szczegółowej kontroli wewnętrznej. Chcąc sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów dysponujemy wykwalifikowanymi pracownikami. 

W zależności od wymagań ochranianego obiektu pracownicy posiadają różne wyposażenie i uprawnienia:
   - pracownicy licencjonowani
   - pracownicy dozoru-pracownicy-portierzy


Agencja Ochrony jest partnerem, którego pomoc może przydać się na co dzień, ale także w przypadku innych przedsięwzięć. Podjęcie współpracy z agencją można polecić firmom, organizatorom imprez oraz osobom prywatnym. Warto zapoznać się z ofertą agencji ochrony i dowiedzieć się, w jakich sytuacjach można skorzystać z jej usług.

Jednym z podstawowych działań wykonywanych przez agencję jest ochrona obiektów. Świadczymy usługi ochrony w godzinach pracy obiektów i firm, ale także poza nimi. Jesteśmy w stanie kontrolować wszystkie osoby wchodzące na dany teren. Ochrona obiektów obejmuje także obchody i kontrolę obiektu. Wszystkie działania ochroniarzy wykonywane przy wsparciu nowoczesnych, dostosowanych do ochrony urządzeń. Każdy z pracowników jest wyszkolony, jak powinien zachowywać się w sytuacjach niebezpiecznych i kryzysowych.

Ochrona imprez masowych
Jak wiadomo, imprezy masowe są wydarzeniami, na których ochrona fizyczna jest niezbędna. Wynika to z faktu, że niezbędne może być kontrolowanie ludzi wchodzących na dany teren oraz przedmiotów, które wnoszą. Ma to na celu ochronę wszystkich osób biorących udział w wydarzeniu, gości, organizatorów, artystów, a także innych osób ochraniających. Ochrona podczas imprez jest często jednym z warunków umożliwiających przeprowadzenie wydarzenia. Warto wówczas skorzystać z usług, jakie świadczy agencja ochrony.

Systemy alarmowe w obiektach
Kolejnym rodzajem usługi, który może dostarczyć agencja ochrony, są wszelkiego rodzaju systemy alarmowe. Mają one na celu informować właścicieli i agencję o wszelkich próbach wtargnięcia i ruchu pojawiającego się po załączeniu alarmu. Wraz z załączeniem się alarmu na miejsce przybywają także pracownicy ochrony. Obok sprawdzonych systemów w ofercie mamy także monitoring pozwalający kontrolowanie wnętrza pomieszczeń oraz otoczenia wokół obiektu. Warto wykorzystać go, gdyż po pierwsze odstrasza potencjalnych włamywaczy, a po drugie pomaga w ustaleniu sprawców w razie zniszczeń lub włamania.