Telewizja Przemysłowa łódź

Professional Security świadczy kompleksowe usługi w zakresie montażu oraz serwisu systemów Monitoringu cctv. Jesteśmy gotowi specjalnie dla państwa firmy skonfigurować nowy system telewizji przemysłowej, lub zmodernizować już istniejącą instalację cctv. W naszej ofercie znajdą Państwo montaż zarówno systemów IP jak i systemów AHD (analogowych). 

System Kamer łódź

Skrót CCTV pochodzi od angielskich słów: Closed Circuit Tele Vision i oznacza telewizję połączoną w układzie zamkniętym. Zamknięty system kamer daje możliwość monitorowania potencjalnie zagrożonych miejsc- zarówno publicznych jak i prywatnych gwarantując tym samym poczucie bezpieczeństwa. 

Monitoring łódź

Telewizja przemysłowa możne być zastosowana wszędzie , nie ma żadnych przeciwwskazań do montowania kamer w obiektach zamkniętych , terenach otwartych, na zewnątrz budynku gdzie temperatura spada poniżej zera. Obecna technologia pozwala na skonfigurowanie monitoringu w każdych warunkach atmosferycznych.

Instalacja Kamer łodź

Monitoring to nie tylko kamera to także rejestrator,monitory, przewody wideo, zasilacze itp. O czyściwie wybór odpowiednich komponentów to podstawa poprawnie działającej instalacji ponieważ wybór systemu kamer często zależny od warunków technicznych panujących na monitorowanym obiekcie. Dlatego calą inwestycją powinni zając się profesjonaliści, nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie. 

Możliwości Telewizji Przemysłowej

Kamery wewnętrzne

Rejestrator HDD

Konsola sterująca

Kamery zewnętrzne

Obrotnica do kamer

Monitor