Instalacje Alarmowe

Instalacje alarmowe są najlepszym rodzajem zabezpieczenia przed włamaniem. 
Zakres usług naszej firmy obejmuje również montaż, serwis i konserwacje systemów alarmowych dla firm oraz osób prywatnych.  Nasza współpraca z Klientem zaczyna się w fazie projektowania instalacji. Nasza wyspecjalizowana kadra sprosta każdym wyzwaniom oraz pomoże w doborze odpowiedniego sprzętu i komponentów. Zapewniamy profesjonalny montaż alarmu oraz odpowiedź na wszystkie pytania związane z inwestycją. W dzisiejszych czasach systemy alarmowe stały się standardem, inwestycja w alarm to same korzyści dla jego użytkownika. 

Montaż systemów Alarmowych Łódź

W naszej ofercie znajdą Państwo montaż alarmu przewodowego oraz bezprzewodowego. Podłączenie alarmu do sieci internetowej pozwala na zdalny dostęp z odległego komputer czy smartfona. Zamontowany system alarmowy powinien być dobrany do konkretnego obiektu, montaż systemu alarmowego w sklepie będzie różnił się od systemu alarmowego zamontowanego w domu-dla tego My podchodzimy do każdego Klienta indywidualnie. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowani pracownicy gwarantują montaż instalacji alarmowych na najwyższym poziomie. 


Serwis systemów alarmowych

Jeśli macie Państwo jakieś pytania zachęcamy do kontaktu nasi eksperci z chęcią odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Doradzimy jak zabezpieczyć obiekt i dokonamy wyceny dostosowanej do Państwa potrzeb.

Podstawowe możliwości systemu alarmowego

Detektory zewnętrzne

Sygnalizator 
Optyczno-Akustyczny

Czujnik Dymu

Detektory wewnętrzne

Manipulator

Kontaktron