Professional Security 

Firma Professional Security powstała w odpowiedzi na oczekiwania  najbardziej wymagających Klientów. Już w momencie powstania firmy jej właściciel posiadał wieloletnie doświadczenie z zakresu ochrony osób i mienia zdobywane na terenie Polski i Europy. Agencja ochrony Professional Security stawia sobie za cel sprostać Państwa oczekiwaniom mając przede wszystkim na względzie dobro powierzonego mienia i wasze bezpieczeństwo.   

Agencja ochrony Łódź

Firma Professional Security posiada wymagane dokumenty potwierdzające nasze kwalifikacje.  Ochrona Professional Security Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku ogólnokrajowym na podstawie Koncesji MSWiA w zakresie usług ochrony osób i mienia. Posiadamy polisę ubezpieczeniową z zakresu odpowiedzialności kontraktowej i deliktowej.

Nasza Agencja Ochrony specjalizuje się ochroną osób i mienia, ponadto  prowadzimy działalność z zakresu monitoringu, montażu systemów alarmowych, oraz usług porządkowych. Ochraniamy zarówno małe, jak i duże firmy, miejsca użytku publicznego. 

Współpraca z naszą firmą opiera się na preferencyjnych warunkach cenowych. Jako firma stale się rozwijająca stawiamy na komunikatywność i stały kontakt z naszymi Klientami oraz umiejętność wykorzystania naszego doświadczenia dla potrzeb firm które nam zaufały. 

Działamy na terenie całego kraju aby sprostać powierzanym nam zadaniom. Nasz cel osiągamy zatrudniając najwyższej klasy specjalistów i doświadczonych pracowników ochrony. Działamy w oparciu o nowoczesne i niezawodne systemy zabezpieczenia technicznego. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje współpracy, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z biurem naszej firmy, w celu przygotowania indywidualnej oferty zachęcamy również do spotkania.

Nasze Atuty

Profesjonalne Wyposażenie

Każdy z pracowników posiada niezbędne wyposażenie do ochrony powierzonego nam obiektu.

Wykwalifikowana Kadra

Wszyscy nasi pracownicy posiadają wiedzę i doświadczenie odpowiednie do powierzonych im obowiązków.

Wysoka Jakość

Nasze usługi cechuje przede wszystkim wysoki standard. Wszystkie usługi wykonujemy z należytą starannością.

Ubezpieczenie

Posiadamy polisę OC, zarówno polisę kontraktową jak i deliktową.

Agencja ochrony Łódzkie