Ochrona łódź

Agencja ochrony Professional Security działa w zakresie ochrony fizycznej świadcząc swoje usługi dla Klientów biznesowych oraz osób prywatnych. W zadaniach przez nas realizowanych zachowujemy obowiązujące prawa oraz poszanowanie dla naszego Klienta. Naszych doświadczonych pracowników ochrony charakteryzuje: odpowiedzialność, sumienność, rzetelność w wykonywaniu obowiązków oraz wysoka kultura osobista. Posiadamy wsparcie grup interwencyjnych oraz kontakt z dyspozytorem centrum operacyjnego.

Ochrona stacjonarna Łódź

W zależności od potrzeb i preferencji naszego Klienta wszyscy nasi pracownicy wyposażani są w stosowny uniform. Każdy nasz pracownik przed podjęciem ochrony przechodzi sprofilowane szkolenie w zależności od miejsca realizacji usługi. Podczas realizacji naszych zleceń wykorzystujemy najnowocześniej urządzenia przeznaczone do ochrony i nadzoru mienia. Nasz system ochrony jest indywidualnie dostosowany do specyfikacji obiektu po przez analizę potencjalnych zagrożeń.

Ochrona Fizyczna Łódź

Każdy z naszych obiektów zostaje oznaczony tablicą informacyjną „Professional Security Obiekt Chroniony” która pełni funkcję informacyjno-prewencyjną oraz odstrasza potencjalnego złodzieja od wkroczenia na teren. W obiektach chronionych przez Professional Security nieustannie dążmy do podnoszenie poziomu bezpieczeństwa oraz szczegółowej kontroli wewnętrznej. Chcąc sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów dysponujemy wykwalifikowanymi pracownikami. 

W zależności od wymagań ochranianego obiektu pracownicy posiadają różne wyposażenie i uprawnienia:
   - pracownicy licencjonowani
   - pracownicy dozoru-pracownicy-portierzy